Humor:) : Angol-Magyar by nb1.hugy

Angol-Magyar by nb1.hugy

2006.10.29. 11:05

online közvetítés

Magyar – Angol! A Magyar csapat összeállítása : Sáfár Mracskó/Bánfi/Juhár/Sebők Korolovszky/Illés/Jagodics/Ivanics Kovács Péter/Klausz Az angoloké kit érdekel . És pontban délben el is kezdődött a meccs! Meg is volt az első helyzetünk, NB1.hu-ról idézek: 1.perc:Ashley Cole röviden hazaadott labdájára lecsapott Klausz, kicselezte Robinsont is, de éles szögből csak a kapufa külső élét találta el. Nagy lehetőség volt 12. perc: Szöglethez jutott a magyar válogatott, és természetesen a remekül fejelő Juhár is előre húzódott fejelni. A labdát kivágják a védők, Owen veszi birtokba, és nagy rössel megindul a magyar kapu felé! De Juhár üldözőbe veszi!! 14. perc: Juhár a kezdőkörnél jár! 17. perc: Juhár odaért a kapunkhoz, és szomorúan konstatálja, hogy közben már ismét mi jutottunk szöglethez, úgyhogy ismét mehet előre fejelni... 25.perc: Páling csúnya belépője után hordágyon kell levinni Lampardot. Könnyen lehet, h elúszik a VB a Chelsea kiválóságának számára. 30.perc: Juhár hozta fel a labdát, miután átjátszotta Gerrardot, kitette a jobbszélre és megtalálta vele Ivanicsot, aki befelé húzott, majd mintegy 25 méterről a rosszabbik bal lábával óriási gólt ragasztott a jobb felső sarokba. Anglia-Magyarország 0-1!!! 32 perc: Angol támadás, Gerrard megindul a kapu felé, de Jagodics az utolsó pillanatban egy nagyszerű, tanári becsúszással szerel. Gerrard lentmarad a gyepen. 33. perc: Gerrardot hordágyon levitték, nem tudja folytatni a játékot. Most látom, Gerrard helyett Scholes állt be. A szünetben Gerrardot korházba szállították. Valószínűleg nem fog felépülni a vébéig. Jelenleg szünet van. Várhatóan a második félidőben pályára lép Palaczky és Limperger, lehozzuk mindkét csatárt és átváltunk 1-8-2-0 hadrendbe. 46. perc: Elkezdődött a második félidő. Kovács P. és Klausz helyett Limperger és Palaczky a pályán. 47.perc: a magyar válogatott teljesen beszorult, viszont Palaczky váratlanul labdát szerzett, észrevette, h kinn áll Robinson, a félpályán túlról kapura is emelt, ám az ívelés pár centivel a kapu mellett pattogott el. 51. perc: Egy meztelen néző szaladt a pályára. A biztonság kedvéért Bánfi őt is felrúgta. A mérkőzés egy pár perc múlva folytatódott. 57.perc: elkezdett szakadni az eső. Fiaink sokat csúszkálnak a nehéz talajon. 60. perc: Angol szöglet. Beckham rúgja. A felugró Crouchot Mracskó lerántja. Tizenegyes! - A reklamáló Sebőköt az orosz bíró kiállítja. 61. perc: Beckham áll a labda mögé. Bevarrja a jobb felsőbe. Sáfárnak esélye sem volt. 1 - 1. - Mracskó bánatában borotvát vesz elő, és megritkítja bajuszát . A maroknyi magyar szurkoló Puglits Gabi nevét kezdi skandálni. 65. perc: Mracskó mintaszerű, jobbról érkező beadása középen megtalálja Sebőköt, aki a kapuba fejel. Sebők jellegzetes gólörömével ünnepli az újabb vezető találatot. Anglia - Magyarország 1-2 6. perc: A bíró nem adja meg a találatot, ugyanis Sebőköt alig két perce kiállította. Sebők valószínűleg az öltöző felé baktatva, látva az igéretesen induló magyar akciót visszafutott a pályára. Sebőköt a rendezők rövid dulakodás után bezárják az öltözőbe. 67.perc: Limperger-szóló után Robinson-bravúr! 10 emberrel is próbálunk akciózni, ez igen! Közben Szlezák kezd el melegíteni az oldalvonal mellett. Az angol szurkolók ereiben meghűl a vér! Közben a viasat3-on az elő közevetítésbe, Urbányi : Kimondottan jó iramú mérkőzésen egy szép kontra végén szerzett nagyszerű góllal vezetünk a nagyon nyomó angol válogatott ellen. Sajnos rögzített játékhelyzetekből komoly veszélyt jelentenek a kapunkra minden alkalommal. Kérdés meddig bírjuk a nyomást. A szövetségi kapitány remek érzékkel cserélt, Limperger kíváló teljesítményt nyújt. Fél óra kereskedelmi szünet után folytatjuk a közvetítést. 69.perc: az elfáradó gólszerzőnket, Ivanicsot váltja a friss erő, Puglits. (Puglits hajkoronája láttán a jelen levő Liverpool-drukkerek felhívják a klub ajándékboltját, és parókarendelést adnak le.) Közben már Szlezák is ott áll az oldalvonal mellett és várja, hogy a bíró engedélyt adjon a cserére. Szlezákot nem engedik be, mert nincs kiváltva a játékengedélye és egyébként is a pálya jobb oldalán kéne becserélni, és Szlezák csak térképpel igazodik el arrafelé. 71. perc: Vincze baloldali elfutása után jól centerezett középre, azonban az érkező Urbán lövését Seaman szögletre tolja. Bognár Gy. szögletét Mracskó Mihály, mint egy szép emlékű bajnoki mérkőzésen a 16-os hosszu oldalánál állva kapásból meglövi, sajnos a keresztléc mentett. Bravúros jelenet volt! 72. perc: A kiállított Sebők Dragonerrel karöltve a parkolóban felállított óriáskivetítőn követi a meccset. Egy beívelésnél egyszerre ugranak fel és bólintanak bele a képzeletbeli labdába, de összefejelnek. A hajkoronák találkozásakor keletkező szikraeső következtében kigyullad Sebők Porschéja. Az anyagi kár jelentős. 73.perc: Régen vártunk vmi ilyesmire: Sáfár hosszú és pontos kidobását Illés vette mellre, majd azonnal a megiramodó Liperger elé passzolt. A frizurájáról is méltán híres fedezet a jobb szélről megindulva betört a 16-oson belülre, ahol Cole már csak szabálytalanul tudta szerelni. 11-es nekünk is!!! Itt a lehetőség, hogy 2 góllal elhúzzunk! Azonban mindenki legnagyobb meglepetésére Sebők leverte a lakatot az öltözőajtóról, a pályára rohant, kitépte a labdát Illés kezéből majd hanyag bokamozdulattal fölévágta. Baggio sem csinálja jobban. Kár érte. Na nem baj, mert a 11-est egy igazi korszerű támadás előzte meg! A Sky Sport kamerája hosszasan mutatja a lelátón helyet foglaló Kozma Istvánt, a Liverpool legendás magyar játékosát. Az angol drukkerek sportszerűen, felállva tapsolják a legendát! Eközben a maroknyi magyar szurkolócsapat kórusban kezdi el kiabálni Bácsi Sanyi nevét, mire az "öreg" heves melegítésbe kezd, mely nála a pacalpörkölttel történő idilli kapcsolat időleges megszakítását jelenti . A szöv kapitány erre úgy reagált , hogy :"Sanyi ma nem fog tudni beállni, mert nincs árnyék a pálya jobb szélén, ahol meghúzhatná magát. Sajnos csak az oldalvonal melletti brazil köreit csodálhatjuk ma meg." - A szakértők szerint izgalmas véghajrá várható! Az utolsó 10 percben bármi megtörténhet. A magyar csapat ugyan tíz emberrel játszik, ugyanakkor néhány játékosuk képes eldönteni mérkőzések. 85. perc: kissé visszavettek a fiaink, készülnek a hajrára. Mracskó Mihály és Aranyos Imre a két szélről átívelésekkel szórakoztatják a nagyérdeműt. Mracskó az egyik ilyen labdát oxival tett maga elé majd röviden a fején táncoltatta a labdát, s onnan leengedve kapásból telicsűddel lőtte át a labdát Aranyos Imre mellkasára. A közönség felhördült, David Beckham cserét kért. A csere közben Cissét mutatja a kamera, aki egy Puglits Gábor poszterral lekesen integet. (A keresztlabda által iszonyú erővel mellbe talált Aranyos hatalmas taps közepette hordágyon távozik. A lelátón ülő ismert angol fűszervállalat főigazgatója elkéri Mracskó telefonszámát, mert aki ilyen erős, az egyértelműen a borzalmasan csípős új csiliszósz reklámarcának való.) 88.perc: bajban Anglia! Az eddig halovány teljesítményt nyújtó, de igen lelkes Bánfi tömegverekedést kezdeményez, mely után Markus Merk leparancsolja a pályáról a magyar fiút és azt a 4 magáról megfeledkezett angol játékost, akik a földön fekve is ütötték Bánfit. 7 a 9 elleni küzdelem lesz tehát az utolsó pár percben . (Az is zavarhatta az amúgy kiváló képességű Bánfi Jánost, hogy a mérkőzés során nem a jól megszokott védőtársa, a káprázatos megoldásokra képes Hahn Árpád játszott mellette.) Közeledik a mérkőzés vége, meg kell kérdezzük a Mágust, kit látott ma a mérkőzés legjobbjának? Nem csodálkoznék, ha a remek napot kifogó Seaman lenne a választottja de lehet, hogy hazahúz a szíve és a pezsgőt is szívesebben látja magyar kezekben. Várjuk tehát a döntést, én igazából egy ilyen meccsen nem tudok kire szavazni. Talán a CSAPAT, így együtt! De hát ezt ugye nem lehet, dönteni kell. A játékvezető 5 percet hosszabít. Gyerünk fiúk! 91.perc:Sáfár jó érzékkel hárítja Aranyos hazafejelt labdáját. 95.perc: Sáfár mintaszerű negyven méteres kirúgása után a fiatal kriston kezeli le a tőle megszokott "brazilos" technikával a labdát. Kioszt egy esernyőcselt, majd a még levegőben lévő labdával kioszt egy kötényt is Gerrardnak és utána oxival továbbítja a labdát Pálingnak. Az ő ördöngős cselsorozatára úgy látszik nem készültek fel az angolok, először Beckhamet alázza, majd Campbellnek is fejet kell hajtania. utána a már jól megszokott hajszálpontos "beadás Páling módra" amely után Torma Gábor , a korábbian hollandiában is futballozó tehetség mellel leteszi Tieber Krisztiánnak, aki gólkirályhoz méltónak a pipába vágja a labdát. Beckham a gól után sírva mond köszönetet Pálingnak, hogy közelről láthatta a csodát, Cole pedig Kristont környékezi meg egy autogramm miatt. sőt kettőt kér rögtön, egyet a kisfiának is vinne! És vége, lefújta!!! Érdekes mérkőzésen a győzelmet jobban akaró csapat nyert. Mi örülhetünk, hogy a fiatal tehetségekkel teletűzdelt csapatunk így helyt állt, sőt! A mezcserénél Beckham és Terry összeverekedtek Jagodics mezéért! Mracskó Mihály belebikázott egyet a tartaléklabdába... MEGSZAKÍTJUK ADÁSUNKAT!: Váratlan esemény zavarta meg az iménti percekben London lakóinak nyugalmát. Egy kb. 25-30 cm átmérőjű, gömb alakú, azonosítatlan, izzó repülő tárgy hasított át a város feletti égbolton, majd kilépett a légtérből és Föld körüli pályára állt. Szemtanúk szerint a különös objektum a Wembley irányából indult. Közben a belvárosi forgalom teljesen megállt, több autó egymásba rohant. Mindenki nagyon megijedt, kivéve egy magyar származású fogatlan londoni taxist, aki riporterünk kérdésére csak annyit volt hajlandó mondani, hogy Mratykó. Szakértőink vizsgálják a szó jelentését... "It's coming home It's coming home It's coming Football is coming home!" Énekelte a lelkes angol szurkolótábor, miután a magyar játékosok mégegyszer kijöttek megtapsolni a magyarokat éltető hazai szurkolókat! rövidhírek a meccs után. Roby Carlos műtétek előtt: A REal Madrid és korábban az Inter méltán elismert balhátvédje, aki a franciaországi kisvilágbajnokságon tette le először a névjegyét műtétek sorát vállalta. "Nem csak a játéktudásomban, hanem külsőleg is minél jobban szeretnék hasonlítani új példaképemre, Mracskóra" - nyilatkozta a brazil géniusz, aki céljai elérése érdekében egy Michael JAcksonéhoz hasonló fehérítő kúrán vesz részt, majd hormonkezelést kap, és végül egy német szakember hajt végre rajta csontnyújtó műtétet és ajakszőr beültetést. Victoria szakítani akar: "nekem a legjobb kell", kommentálta röviden az egykori Spice Girl, amikor arról faggatták, valóban szakítani akar-e Beckhammel. A dráma hátterében az állhat, hogy a mai Anglia-Magyarország válogatott mérkőzés során a gyengén muzsikáló Spice Boy és a villogó magyar jobbszélső teljesítménye között ég és föld volt a különbség. " Mindent megteszek, hogy megkapjam. Annyira lenyűgözött a teljesítménye és a kisugárzása, hogy a jövőben egy komplett lemezt szeretnék megjelentetni, amelyen a dalok csak Róla szólnának. Célom ,hogy a jövőben a világ ne úgy tekintsen rám, mint Victoria Beckhamre, sokkal büszkébb lennék ha az emberek úgy hívnának: Victoria Páling. " nyilatkozta a díva. Illés Béla a Head and Shoulders arca lesz? A mai válogatott mérkőzésen figyelt fel a neves sampongyártó cég Illés Bélára a magyar válogatott brilliáns, sokat mozgó, hajtós, elhivatott, merészen a jövőbe tekintő középpályására. " A vállalatunknak trendi, fiatalos és modern frizurájú arcokra van szüksége a siker érdekében. A legjobb választásnak Béla tűnik" áll a konszern sajtóközleményében. Illésről köztudott, hogy egész életében kereste az új és új kihívásokat, folyamatosan a fejlődési lehetőség vezérelte és ezért küzdeni is hajlandó volt, ezért nem lenne meglepő ha a kifutókon és a reklámfilmekben is megállná a helyét Bozsik: A mutatott játékkal elégedett vagyok, technikás játékunkkal hamar jelentős fölénybe kerültünk. Döntő volt, hogy játékosaink erőnléte felülműlja az angol csapat játékosaiét. Ennek fényében viszont az elért eredmény egy kis csalódás, most már bevallhatom, hogy előzetesen 2-3 gólos győzelemre számítottam. A meccs embere Sebők volt, ha legközelebb pályára lép, már a csapatkapitányi karszalagot is viselheti. A meccs tanulságai: Bátran kell nyúlni a fiatalokhoz, a következő keretben már Döme is benne lesz. Eriksson: Elégedett vagyok az eredménnyel, játékosaim hősiesen küzdöttek a Magical Magyars ellen. Sokat kell még tanulnunk a labdarúgás professzoraitól... A szakvezetés a következő keretet hírdeti meg Szváziföld ellen: Sáfár, Végh (kapusok), Praj (már megindult a honosítási eljárás) Mracskó, Juhár, Puglits, Háhn, Bánfi, Balogh, Szatke (ő a meglepetésember!), Híres, Talapa, Csertői, Pintér (védők) Ivanics, Jagodics, Hamar, Illés, Aranyos,Maczó, Galasek, Mikóczi, Romanek, Orosz (középpályások) Bácsi, Fisher, Keresztúri,Hajszán, Váczi Z. (csatárok)